O nas

Jesteśmy tu dla Ciebie

Jesteś w dobrych rękach

Beskidzkie Centrum Psychologiczne Linn to nowoczesny ośrodek, który w ramach swojej działalności oferuje usługi z zakresu:
- gabinetu psychologicznego - konsultacje, poradnictwo i wsparcie psychologiczne,
- pracowni psychotechnicznej - badania psychotechniczne dla pracowników z różnych branż.

Celem naszej placówki jest świadczenie usług o jak najwyższej jakości. Dlatego też do Twojej dyspozycji oddajemy młody, pełen pasji zespół oraz nowoczesny sprzęt. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i chętnie tworzymy oferty dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Jeśli czasem jest Ci trudno i nie masz z kim porozmawiać lub codzienne trudności Cię przerastają po prostu skontaktuj się z nami, ustal termin i formę spotkania.

Sprawdź nas już dzisiaj!

Beskidzkie Centrum Psychologiczne Linn

Nasz zespół

Wszystkie nasze usługi świadczone są przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz specjalistycznych testów psychologicznych.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie >>

Alicja Libionka

Psycholog oraz psychoterapeuta w trakcie całościowego kursu psychoterapii w podejściu integracyjnym w Katowickim Instytucie Psychoterapii. Kurs ten atestowany jest przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Ukończyła Psychologię o specjalności Klinicznej i Zdrowia, Psychologię Transportu z elementami psychodiagnostyki na Uniwersytecie SWPS w Katowicach oraz Ratownictwo Medyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Pracuje z osobami dorosłymi w terapii indywidualnej, dziećmi i młodzieżą w placówkach szkolno-przedszkolnych, prowadzi diagnostykę zawodów trudnych i niebezpiecznych tzw. psychotesty.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla dorosłych, Środowiskowym Domu Samopomocy dla seniorów z rozpoznaniem otępień różnego typu i dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie pracując z rodzinną pieczą zastępczą.

Swoją pracę regularnie poddaje superwizji uznanych, certyfikowanych psychoterapeutów.

Barbara Micherda-Nyczka

Ukończyła Socjologię Ogólną oraz Psychologię Kliniczną na Uniwersytecie Śląskim, a także studia podyplomowe z Psychologii Transportu na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.

Początkowo pracowała w branży HR. Prowadziła szkolenia oraz udzielała konsultacji dla młodzieży oraz osób dorosłych wykluczonych społecznie, poszukujących swojego miejsca na rynku pracy.

Uczestniczyła w wielu praktykach i wolontariatach m.in. w Domu Dziecka, brała udział w Turnusie Terapeutycznym dla dzieci z FAS.

Swoje doświadczenie zdobyła pracując jako Społeczny Kurator Sądowy, w Dziennym Ośrodku Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży oraz jako Biegły Psycholog Sądowy.

Prowadzi terapie psychologiczne z Wczesnego Wspomagania Rozwoju w placówkach przedszkolnych, udziela porad i konsultacji psychologicznych dla dzieci i osób dorosłych oraz jest nauczycielem wspomagającym dla dziecka z autyzmem.

Ukończyła szkolenie w zakresie Treningu Umiejętności Społecznych - TUS.

Zapraszamy

do naszej pracowni i gabinetu